Szamba betonowe Żychlin

Proponujemy tanio najwyższej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, korzystając z tych świetnie znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z najlepszego surowca wyróżnia się ogromną odpornością na wodę. Może więc być zakopany daleko pod gruntem i funkcjonować prawidłowo przez rzeczywiście imponujący okres, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, żeby każdy inwestor mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby dopuścić do wielu komplikacji – wycieki nieczystości do gruntu są toksyczne dla środowiska, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że szamba muszą być drogie. Należy tylko zaufać specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne ceny i kompleksowe usługi instalacyjne gwarantujące sporo lat bezproblemowego używania szamba.

Szamba betonowe Żychlin

Szambo betonowe Żychlin

Wysokiej klasy szamba wykonane z betonu to najtrwalszy obecnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe cechują się dużą różnorodnością wielkości, posiadają szczelne pokrywy i wysoką wytrzymałość na przeciekanie oraz pękanie. W przypadku standardowej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze około 12 m 3 . Oferujemy możliwość wyboru zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej kubaturze szambo trzeba opróżniać raz na miesiąc. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale trzeba je często opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi bakteriami do szamb pozwalają na oczyszczanie części szamba i wypuszczanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Cechują się one wyższą trwałością aniżeli zbiorniki plastikowe. To sprawia, że po zakopaniu pojemnika pod powierzchnią woda może zbierać się w dużej pojemności, a także nie będzie podlegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wodę. Oferujemy usługi kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Wybierając pojemnik na wodę możesz zapewnić sobie dużą ilość bezkosztowej wody doskonałej do nawadniania roślin podczas suszy. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze pojemniki można nabyć już od 1000 złotych. Jest to zakup jednorazowy, pomagający za darmo podlewać warzywnik czy myć auto przez dekady!

Zadzwoń!780 068 538

Zapytaj o szczegóły