Szamba betonowe Wolbórz

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim zmianę sposobu zarządzania ściekami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości uzyskanej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród różnych sposobów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z wkopaniem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, dostarczamy je na miejsce naszym pojazdem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo profesjonalne doradztwo w kwestii typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Wolbórz

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Wolbórz

Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią wygodne wykorzystywanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość oczyszczania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu gromadzenia ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek podczas uaplnego lata to spory kłopot dla gospodarza. W okresie mocnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się utrudnione. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości komory. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy całościowe prace łącznie z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują krajobrazu. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.

Zadzwoń!780 068 538

Zapytaj o szczegóły