Szamba betonowe Wieruszów

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim poprawę sposobu gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji komory wraz z wkopaniem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, dostarczamy je na działkę naszym pojazdem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo profesjonalne porady w kwestii rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Wieruszów

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Wieruszów

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią wygodne użytkowanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne bakterie wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu zbierania ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich średnie ilości ścieków. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika w trakcie uaplnego lata to spory problem dla gospodarza. W okresie mocnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być kosztowne. Polecamy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od pojemności zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace łącznie z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą widoku. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.

Zadzwoń!780 068 538

Zapytaj o szczegóły