Szamba betonowe Wieluń

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności zmianę charakteru zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Spośród wielu systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu razem z wkopaniem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze technologie produkcji prefabrykatów, dostarczamy je na działkę własnym transportem, wykonujemy wykop i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo fachowe doradztwo w zakresie typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Wieluń

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Wieluń

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne użytkowanie wody przez rodzinę, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory tanie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne bakterie wsypywane regularnie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu zbierania ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie ilości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika w trakcie gorącego lata to spory kłopot dla właściciela. W czasie mocnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być nieekologiczne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi razem z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie psują krajobrazu. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.

Zadzwoń!780 068 538

Zapytaj o szczegóły