Szamba betonowe Warta

Proponujemy tanio najwyższej jakości zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne technologie, czerpiąc z już doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z certyfikowanego betonu wyróżnia się ogromną wodoodpornością. Może zatem zostać zakopany daleko pod ziemią i funkcjonować bezawaryjnie przez rzeczywiście długi czas, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy innowacyjne metody wytwarzania zbiorników, aby każdy klient mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby doprowadzić do mnóstwa komplikacji – wycieki nieczystości do gruntu są toksyczne dla przyrody, toteż na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że zbiorniki powinny być drogie. Należy tylko powierzyć to specjalistycznej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne ceny i pełne usługi montażowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego używania zbiornika.

Szamba betonowe Warta

Szambo betonowe Warta

Najlepszej klasy zbiorniki wykonane z betonu to najlepszy współcześnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną różnorodnością pojemności, mają solidne pokrywy i wysoką wytrzymałość na wilgoć i nieszczelności. Dla przeciętnej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o pojemności średnio 12 m 3 . Dajemy opcję zakupienia zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości rodziny. Przy takiej pojemności zbiornik trzeba opróżniać raz w miesiącu. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz trzeba je często wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi bakteriami do oczyszczalni ścieków umożliwiają filtrowanie większości szamba i wylewanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Cechują się one lepszą trwałością niż zbiorniki z tworzywa. To sprawia, że po zakopaniu zbiornika pod powierzchnią woda będzie gromadzić się w dużej ilości, a dodatkowo nie będzie podlegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wodę. Proponujemy prace kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Kupując zbiornik na deszczówkę możesz zapewnić sobie dużą objętość darmowej wody idealnej do podlewania kwiatów w czasie lata. Zapewniamy najniższe ceny, nasze zbiorniki możesz zakupić nawet od 1000 złotych. To zakup jednorazowy, pomagający za darmo nawadniać warzywnik czy myć auto przez dekady!

Zadzwoń!780 068 538

Zapytaj o szczegóły