Szamba betonowe Ujazd

Nasze prace mają na celu przede wszystkim zmianę charakteru gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród różnych sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu wraz z wkopaniem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez następne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji prefabrykatów, dowozimy je na miejsce naszym transportem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo profesjonalne doradztwo w zakresie typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Ujazd

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Ujazd

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe użytkowanie mediów przez rodzinę, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu gromadzenia nieczystości w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich średnie ilości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika w trakcie suchego lata to spory kłopot dla gospodarza. W okresie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być nieekologiczne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności komory. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi łącznie z wykopem naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą krajobrazu. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.

Zadzwoń!780 068 538

Zapytaj o szczegóły