Szamba betonowe Tuszyn

Polecamy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne systemy, czerpiąc z tych świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z najlepszego surowca wyróżnia się dużą odpornością na wodę. Może zatem zostać wkopany głęboko pod gruntem i służyć bezawaryjnie przez naprawdę imponujący okres, aż kilka setek lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody produkcji zbiorników, aby każdy inwestor mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może dopuścić do mnóstwa kłopotów – ubytki nieczystości do gruntu są niebezpieczne dla wód gruntowych, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że zbiorniki muszą być kosztowne. Należy jedynie zaufać profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne ceny i kompleksowe usługi instalacyjne umożliwiające sporo lat bezawaryjnego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Tuszyn

Szambo betonowe Tuszyn

Wysokiej jakości szamba zrobione z betonu to najtrwalszy współcześnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną różnorodnością pojemności, mają szczelne pokrywy i wysoką wytrzymałość na wodę i pękanie. W przypadku przeciętnej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze około 12 m 3 . Dajemy opcję wyboru zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości rodziny. Przy takiej wielkości zbiornik należy opróżniać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz trzeba je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi bakteriami do oczyszczalni ścieków umożliwiają filtrowanie części zbiornika i wypuszczanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy również zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one lepszą trwałością aniżeli te plastikowe. To sprawia, że po zainstalowaniu zbiornika pod ziemią woda będzie zbierać się w dużej ilości, a także nie będzie ulegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy prace kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Kupując zbiornik na deszczówkę możesz zagwarantować sobie dużą ilość bezkosztowej wody idealnej do podlewania roślin podczas upałów. Zapewniamy najniższe ceny, nasze pojemniki można zakupić już od 1000 złotych. Jest to zakup opłacalny, pozwalający bezkosztowo nawadniać warzywnik czy myć auto przez lata!

Zadzwoń!780 068 538

Zapytaj o szczegóły