Szamba betonowe Szadek

Oferujemy tanio doskonałej jakości zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne technologie, korzystając z już świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z wysokojakościowego betonu cechuje się ogromną wodoodpornością. Może zatem zostać wkopany głęboko pod gruntem i funkcjonować bezawaryjnie przez naprawdę długi okres, aż kilka setek lat! Stosujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, żeby każdy użytkownik mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby doprowadzić do mnóstwa komplikacji – wycieki nieczystości poza zbiornik są niebezpieczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że zbiorniki powinny być drogie. Należy jedynie powierzyć to specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne ceny i kompleksowe usługi instalacyjne umożliwiające sporo lat bezawaryjnego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Szadek

Szambo betonowe Szadek

Wysokiej jakości zbiorniki wykonane z betonu to najlepszy obecnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną gamą pojemności, mają szczelne pokrywy i wysoką wytrzymałość na wodę oraz niszczenie. W przypadku przeciętnej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o wielkości średnio 12 m 3 . Dajemy możliwość wyboru zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej kubaturze zbiornik należy opróżniać raz na miesiąc. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz trzeba je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi preparatami do oczyszczalni ścieków umożliwiają oczyszczanie części szamba i wylewanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Wyróżniają się one wyższą trwałością aniżeli te z tworzywa. To powoduje, że po zainstalowaniu pojemnika pod powierzchnią woda może zbierać się w dużej pojemności, a także nie będzie ulegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wodę. Proponujemy prace kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Kupując pojemnik na deszczówkę można zapewnić sobie sporą objętość darmowej wody doskonałej do podlewania roślin podczas upałów. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki można zakupić już od 1000 złotych. To wydatek jednorazowy, pozwalający za darmo nawadniać warzywnik czy myć samochód przez lata!

Zadzwoń!780 068 538

Zapytaj o szczegóły