Szamba betonowe Rzgów

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim poprawę sposobu gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości uzyskanej dzięki kooperacji z renomowanymi producentami betonu. Spośród różnych systemów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji komory razem z montażem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji prefabrykatów, dowozimy je na miejsce własnym transportem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również fachowe doradztwo w zakresie typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko opróżniać nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Rzgów

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Rzgów

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią wygodne wykorzystywanie mediów przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wsypywane regularnie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu gromadzenia ścieków w Waszym domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich średnie ilości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika podczas uaplnego lata to duży problem dla gospodarza. W czasie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się kosztowne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi łącznie z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w grunt nie są widoczne, a więc nie niszczą krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.

Zadzwoń!780 068 538

Zapytaj o szczegóły