Szamba betonowe Przedbórz

Nasze prace mają na uwadze w szczególności zmianę charakteru gospodarowania ściekami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Spośród różnych systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z montażem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, dostarczamy je na miejsce naszym pojazdem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również fachowe porady w kwestii typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i zaoszczędzić fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Przedbórz

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Przedbórz

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie wody przez mieszkańców, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki tanie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu idealnego sposobu gromadzenia ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość domowników i produkowane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek w trakcie uaplnego lata to duży kłopot dla gospodarza. W czasie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może być kosztowne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy całościowe prace łącznie z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.

Zadzwoń!780 068 538

Zapytaj o szczegóły