Szamba betonowe Opoczno

Nasze prace mają na celu przede wszystkim poprawę sposobu gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu sposobów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu wraz z montażem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji szamb, dostarczamy je na miejsce własnym transportem, wykonujemy wykop i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać nnieczystości, i zaoszczędzić fundusze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Opoczno

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Opoczno

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią komfortowe użytkowanie wody przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wrzucane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu gromadzenia ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu podczas gorącego lata to duży kłopot dla właściciela. W czasie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być nieekologiczne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace razem z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.

Zadzwoń!780 068 538

Zapytaj o szczegóły