Szamba betonowe Łask

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim poprawę sposobu zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród różnych systemów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu razem z wkopaniem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na działkę własnym pojazdem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy również fachowe porady w zakresie typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić nnieczystości, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Łask

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Łask

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne wykorzystywanie wody przez mieszkańców, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki tanie, ale wymagające regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wrzucane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu gromadzenia ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek podczas gorącego lata to duży problem dla gospodarza. W okresie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się utrudnione. Polecamy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace łącznie z wykopaniem dołu naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.

Zadzwoń!780 068 538

Zapytaj o szczegóły