Szamba betonowe Konstantynów Łódzki

Nasze prace mają na celu przede wszystkim poprawę sposobu gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Spośród wielu sposobów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu razem z montażem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na działkę naszym pojazdem, wykonujemy wykop i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo fachowe doradztwo w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Konstantynów Łódzki

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Konstantynów Łódzki

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne użytkowanie wody przez domowników, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu zbierania ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie objętości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek w trakcie suchego lata to duży kłopot dla gospodarza. W czasie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być utrudnione. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi łącznie z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.

Zadzwoń!780 068 538

Zapytaj o szczegóły