Szamba betonowe Koluszki

Oferujemy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, korzystając z już świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z certyfikowanego surowca wyróżnia się wysoką odpornością na wodę. Może więc zostać zakopany daleko pod ziemią i służyć prawidłowo przez rzeczywiście długi czas, aż kilka setek lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcji szamb, żeby każdy inwestor mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby dopuścić do mnóstwa komplikacji – ubytki ścieków poza zbiornik są toksyczne dla wód gruntowych, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że szamba muszą być drogie. Należy jedynie zaufać specjalistycznej firmie! Jako producent szamb zapewniamy niskie ceny i kompleksowe prace montażowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego używania szamba.

Szamba betonowe Koluszki

Szambo betonowe Koluszki

Najlepszej jakości zbiorniki wykonane z betonu to najlepszy obecnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą gamą pojemności, posiadają szczelne pokrywy i wysoką wytrzymałość na wilgoć oraz niszczenie. Dla przeciętnej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o kubaturze około 12 m 3 . Dajemy możliwość zakupienia zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej kubaturze zbiornik należy opróżniać raz na miesiąc. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz należy je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi bakteriami do szamb pozwalają na filtrowanie większości zawartości i wypuszczanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Cechują się one lepszą wytrzymałością aniżeli te plastikowe. To powoduje, że po zainstalowaniu pojemnika pod powierzchnią woda może zbierać się w sporej ilości, a dodatkowo nie będzie podlegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy prace kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Wybierając zbiornik na wodę można zagwarantować sobie dużą ilość darmowej wody doskonałej do podlewania roślin podczas lata. Zapewniamy najniższe ceny, nasze zbiorniki możesz zakupić nawet od 1000 złotych. To wydatek jednorazowy, pozwalający za darmo nawadniać warzywnik lub myć auto przez dekady!

Zadzwoń!780 068 538

Zapytaj o szczegóły