Szamba betonowe Kamieńsk

Polecamy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne technologie, korzystając z tych doskonale poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z certyfikowanego surowca cechuje się wysoką odpornością na wodę. Może zatem zostać wkopany daleko pod gruntem i funkcjonować prawidłowo przez rzeczywiście imponujący okres, nawet kilkaset lat! Wykorzystujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, żeby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może dopuścić do mnóstwa kłopotów – wycieki ścieków poza zbiornik są niebezpieczne dla środowiska, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że szamba muszą być drogie. Należy tylko zaufać specjalistycznej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne koszty i kompleksowe usługi instalacyjne gwarantujące wiele lat bezawaryjnego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Kamieńsk

Szambo betonowe Kamieńsk

Najlepszej jakości szamba zrobione z betonu to najlepszy obecnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się dużą gamą wielkości, posiadają szczelne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na wilgoć i pękanie. W przypadku standardowej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze do 12 m 3 . Dajemy opcję zakupienia szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości szambo należy opróżniać raz w miesiącu. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz należy je często wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi preparatami do oczyszczalni ścieków pozwalają na filtrowanie części zbiornika i wylewanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Wyróżniają się one lepszą wytrzymałością aniżeli te z tworzywa. To sprawia, że po zakopaniu pojemnika pod ziemią woda może zbierać się w większej pojemności, a także nie będzie ulegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy usługi kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Wybierając zbiornik na deszczówkę możesz zagwarantować sobie dużą ilość bezkosztowej wody idealnej do nawadniania kwiatów podczas upałów. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki możesz zakupić nawet od 1000 złotych. Jest to wydatek opłacalny, pozwalający bezkosztowo nawadniać warzywnik lub myć auto przez dekady!

Zadzwoń!780 068 538

Zapytaj o szczegóły