Szamba betonowe Głowno

Nasze prace mają na celu w szczególności zmianę sposobu zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród różnych systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu wraz z montażem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne technologie wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na miejsce własnym pojazdem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy również profesjonalne porady w kwestii typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Głowno

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Głowno

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość oczyszczania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne bakterie wrzucane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu gromadzenia nieczystości w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich średnie ilości nieczystości. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika w trakcie gorącego lata to duży kłopot dla właściciela. W czasie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być kosztowne. Polecamy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości komory. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi łącznie z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą krajobrazu. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.

Zadzwoń!780 068 538

Zapytaj o szczegóły