Szamba betonowe Błaszki

Nasze usługi mają na celu w szczególności poprawę sposobu gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Spośród wielu sposobów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu razem z wkopaniem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez następne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, dostarczamy je na działkę naszym pojazdem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy również profesjonalne porady w zakresie typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Błaszki

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Błaszki

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią wygodne użytkowanie mediów przez rodzinę, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość oczyszczania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wrzucane regularnie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu najlepszego systemu zbierania ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich średnie ilości nieczystości. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu w trakcie suchego lata to spory kłopot dla właściciela. W czasie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być kosztowne. Polecamy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności komory. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe usługi łącznie z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie psują widoku. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.

Zadzwoń!780 068 538

Zapytaj o szczegóły